CUNDA FORA

ANASAYFA

ODALARIMIZ

CUNDA ADASI

HİZMETLERİMİZ

GALERİ

İLETİŞİM

Ayvalik
+C

AŞAĞI

Hizmetlerimiz

Ayvalık yöresine has doğal ürünlerden harmanlanmış sabah kahvaltısı

17:00-18:00 arası çay ikramı

Gazete

Otopark

Şarj üniteleri

24 saat resepsiyon hizmeti

Bisiklet

Hamam

Sauna

Tüm odalarda ve otel içinde WIFI

Cunda Forada şömine başında, kitap okuyabileceğiniz bir şeyler içebileceğiniz oturma bölümleri, teras ve bahçe imkanlarımız vardır.

 

Ücretli Hizmetlerimiz:


Cunda Fora'ya ait özel teknemiz ile  Ayvalık ve adalarında harika bir gün geçirebilirsiniz. (Resepsiyondan bilgi alabilirsiniz.)

Edremit Koca Seyit Hava Alanından transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Hamam - Sauna

Biz Cunda’nın bu sade halinin keyfine varırken kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir mekan yaratmak istedik. Rum mimarisine uygun taş duvarlarımız ve tavanlarımız, şömineli, deniz manzaralı ve bahçeli odalarımız, kahvaltımız, dekorasyonumuz ve diğer tüm detayları büyük bir heyecan ve bin bir emekle sizler için hazırladık. Yılın her günü Cunda’nın keyfini çıkarmanızı sağlayacak hamam, sauna ve tekne gibi küçük sürprizleri, Cunda’nın sunduğu sürprizlere ekledik. Ve heyecanımızı sizlerle paylaşmak için kapılarımızı açtık.

 

Çok sevdiğimiz Cunda’yı her mevsim keyifle yaşamanız için sizleri Cunda Fora’da bekliyoruz.

 

Şimdi sizin için Cunda’yı sevme nedeninizi keşfetme zamanı…

 

Tekne Turu - Adalar

Balıkesir il sınırları içinde yer alan Cunda Alibey Adası ,Ayvalık Adaları Tabiat parkındaki 24 ada içerisinde tek yerleşim olan adadır.

Eşsiz güzellikler sunan Ayvalık Adaları Tabiat Parkı adalarını ve eşsiz koylarını otelimize ait tekne ile gezebilir, doğanın ve denizin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

Bisiklet Turu

Cunda Adası, trekking ve bisiklet turu için doğal ortamlar sunmaktadır. Otelimize ait ücretsiz bisikletler ile bu güzellikleri keşfe çıkabilir, Cunda’nın güzelliklerinin bir parçası olabilirsiniz.

CUNDA FORA

bilgi@cundafora.com      Tel: +90 266 327  30 31   Tel: +90 266 327 30 61